Як вибрати камін

У давнину джерело вогню у будинку було необхідністю. Але з теперішніми темпами прогресу, ми можемо обійтись без нього. Ми досі порівнюємо вогонь із затишком та теплом. За допомогою сучасних технологій повернути вогонь в оселю доволі легко: необхідно встановити камін, який буде додатковим джерелом тепла, та кардинально покращить інтер’єр будь-якої домівки.

Перед покупкою каміна необхідно визначитись: ви хочете урізноманітнити інтер’єр і радіти грі вогню в топці або ставите з метою обігріти вашу оселю? У першому випадку сміливо купуйте екземпляр, який вам сподобався, у другому – звертайте увагу на ККД і теплову потужність каміна, яка безпосередньо залежить від розміру топкової камери, що визначає кількість закладеного палива, зовнішньої поверхні каміна і теплоаккумулюючої маси.

Купуючи камін, перегляньте показники його паспорта, де вказуються теплова потужність в кіловатах і об’єм, що обігрівається. Для кожного конкретного приміщення необхідно враховувати кількість дверей і вікон і їх розміри, теплопровідність стін, мінімальну температуру зовнішнього повітря, наявність інших нагрівальних приладів.

Часто при виборі каміна або камінної касети постає питання: яка краще – чавунна або сталева і яка довговічніше? Сталева камінна касета більш дешева, так як проста у виготовленні. Це – плюс. Але зварні шви можуть “повиснути”, і метал в результаті окислення “прогорає”. Однак практично всі каміни виконані з високоякісної легованої сталі. До того ж топка футерована шамотною цеглою або чавунними пластинами, що призводить до зменшення деформації від окислення, а також збільшує акумуляцію тепла.

Чавунні камінні касети відрізняються від сталевих тим, що не схильні до деформації і окислення, оскільки мають велику масу і добре тримають тепло після топки. Проте при різких ударах і поштовхи, наприклад при установці каміна, закиданні важких полін в топку, при різкому перепаді температур (плескання в топку холодної води) можуть утворитися тріщини. Таким чином, шанси на довговічність сталевої і чавунної топок можна вважати рівними.

В деякі каміни вбудовується термостат, який розташовується на виході з конвекційної камери і ефективно стежить за процесом горіння. Ви можете регулювати температуру повітря на виході, а у разі підвищення температури засувка подачі повітря автоматично засувається.

Простіше всього монтувати готові металеві каміни. До них купуються модульні димарі відповідного діаметру і збираються з секцій необхідні конструкції. Якщо у капітальній стіні вже є димовий канал, то камін з димарем можна з’єднати за допомогою кутових труб з кутом вигину 45 або 90 °. Кращим перетином димової труби є коло. Якщо ж це квадрат або прямокутник, то в кутах труби дим завихряется і знижується тяга. Щоб збільшити цю тягу, застосовують всілякі трубні насадки – флюгера і дефлектори.

Якщо ви купуєте камін з високим ККД, то до нього бажано придбати електричний димосос, так як подібні каміни мають знижену температуру димових газів на виході. Такий димосос являє собою захищений електровентилятор, управління яким здійснюється безпосередньо біля каміна регулятором.

В якості палива для каміна можна використовувати дрова, а також кам’яне вугілля і антрацит, вони мають високу теплотворну здатність і дають мало сажі. Що стосується деревини, то для топки підходять будь-які породи дерева. Тверда деревина має більш високе теплотворення і довге полум’я. Вона добре підходить для камінів з більшим розміром топкового отвору. До твердих порід відносяться дуб, клен, яблуня. М’якій деревині властива низька теплотворність, вона іскрить, створює характерний тріск, викидаючи вугілля з відкритої топки, і досить швидко згорає. Так само швидкоплинне життя полум’я від пересушених дров. Дрова з оптимальною вологістю ті, які пролежали під навісом в дровітні від року до півтора років. А от дрова з ясена і берези горять навіть сирими. Паливо з вільхи та осики згоряє без утворення сажі і навіть випалює її з димоходу. Березові дрова гарні для тепла, але дають багато сажі. Дуже приємний аромат створять у вашій квартирі палаючі суки вишні, яблуні. Вогонь – художник, і якщо використовувати в якості дров пні та коріння, то можна отримати полум’я неповторного “дизайну”.

Не менш поширені на ринку збуту і електрокаміни, які зовні нічим не відрізняються від дров’яних. Вони зручні тим, що можуть встановлюватися в будь-яких приміщеннях, де немає можливості вивести димар. Тим, у кого існують проблеми з дровами, можна рекомендувати газові каміни та каміни на рідкому паливі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *