Граніт у Львові​

Де купити граніт у Львові?

Якщо ви шукаєте граніт у Львові, вам варто звернутися до професіоналів. У нас великий досвід роботи і багато виконаних проектів. Ще не знайшли необхідний тип матеріалу? Зателефонуйте нам, ми виконаємо індивідуальне замовлення.

Виконані роботи

Ми виготовляємо сходи, виконуємо роботи по облицюванюю стін, вкладаємо підлоги. Доставка і встановлення граніту у Львові і області. Фото каменю можна переглянути в розділі “Каталог каменю і плитки” на нашому сайті. Телефонуйте нам або пишіть на електронну пошту.

Чому варто обрати граніт?

По-перше, він граніт міцним. Після довгих років експлуатації на граніті не видно жодних слідів чи пошкоджень, можливі дрібні сколи при сильному ударі. Для граніту властива висока стійкість до тертя, стирання. Граніт є таким твердим через високий вміст кварцу (становить близько 70%).

По-друге, граніт стійкий до кислот та погодніх умов. Під час замерзання і розмерзання, граніт зберігає свої природні властивості, тому він так часто використовується для зовнішньої обробки будівель.

По-третє, гранітом майже не вбирається волога, цей природній камінь має чудову водонепроникність (коефіцієнт вологовбирання 0,05-0,17%), це забезпечується високу морозостійкість.

Також, перевагою є сумісність з іншими матеріалами у дизайні та іншими видами натурального каменю. Граніт відмінно виглядає у поєднанні з металом, деревом, іншими матеріалами, які поширенні сучасному будівництві. Він доповнить інтер’єр і буде надійним покриттям.