Гранітна плитка

Натуральний камінь граніт застосовується в багатьох сферах, але частіше за все його застосовують при створенні гранітної плитки. Природні властивості граніту відрізняють його від інших натуральних камнів, які використовуються для облицювальних робіт. Ми надаємо послуги по укладці плитки не лише у Львові, а також у львівській області. Переглягути матеріал можливо на нашому сайті у розділі “каталог каменю”.

Переваги гранітної плитки

По-перше, варто відзначити забарвлення гранітних плит. Натуральне походження надає забарвлення від чорного до світло-сірого кольору, від темно-червоного до рожевого. Різноманітність кольорової палітри дозволяє вибрати необхідні тони для реалізації ідеї.

По-друге, гранітна плитка цінується завдяки міцності, довговічності і низьким коефіцієнтом стерання. Граніт використовують через стійкость до вологи, до негативних природних і механічних впливів. Він пристосований витримувати різкі перепади температур.

По-третє, гранітний камінь легко підкоряється обробці, що дозволяє створювати різні розміри плиток.

Різновиди плиток з граніту і типи обробки

Модульна гранітна плитка підходить для оздоблювальних і облицювальних робіт. Модульні вироби мають поліровану, неполіровану і термічну обробку поверхні. Перша полегшує догляд за плиткою, надаючи їй дзеркальної поверхні, а неполірована – захищає від ковзання. Інший вид – гранітні плити мощення. Найчастіше її поєднують з бордюрним каменем, щоб створити акуратний тротуар або дорогу. Плити проходять термообробку для захисту від ковзання. Мощений продукт має велику естетичну роль. Завдяки йому створюються оригінальні і незвичайні малюнки бездоганної краси.

Застосування гранітної плитки

Більшою мірою плитку з граніту використовують як облицювальний матеріал. Нею обробляють підлогу, цоколі й підстави будинків, лицьові зовнішні стіни. Нерідко дизайнери вирішують класти плитку всередині приміщень (ресторани, клуби, кафе). Її прийнято застосовувати як підлогове покриття. Місця громадського користування, наприклад, торгові центри часто оброблені гранітною плитою. Високоякісна міцна гранітна плитка забезпечує не тільки надійне покриття, але і унікальний зовнішній вигляд. Будь-яке спорудження або приміщення з використанням граніту є по-справжньому красивим.