Гранітні сходи

Використання натурального каменю дуже популярне в наші дні. Знайти будинок без сходових прольотів або хоча б пари сходинок практично нереально. Сходинки повинні володіти важливими і надійними характеристиками. На першому плані завжди стоїть безпека і якість матеріалів. Вони також підкреслюють красу і витонченість всього будинку. Гранітні сходи використовують не тільки для краси. Граніт за своїми природними властивостями дуже міцний, надійний камінь, який прослужить довгі роки.

Параметри гранітних сходів

Сходи з граніту зносостійкі і міцні, витримують великі навантаження. Природні властивості матеріалу дозволяють сходами витримувати різні температури. Граніт нейтральний до опадів, підвищеної вологості. Він стійкий до подряпин, тріщин, сколів, вм’ятин і потертостей.

Гранітні сходи не вбирають вологу і бруд, що полегшує догляд за ними. Матеріал з термообробкою запобіжить ковзанню взуття. Гранітні поліровані сходи відрізняються неймовірним блиском, точної формою і бездоганним природним малюнком.

Сходи з граніту виглядають досить аристократично і вишукано. Монтаж гранітних сходів ділиться на три різновиди:

1. Накладні гранітні сходи – тонкі вертикальні і горизонтальні кам’яні плити, які накладаються на цегляну або бетонну основу сходів.

2. Цілісні гранітні сходи являють собою монолітні відшліфовані куски граніту, вже готові до укладання один на одного. Частини складають цілісні кам’яні масиви.

3. Мультифактурні гранітні сходи встановлюються для внутрішнього і зовнішнього використання. На поверхню наносяться смуги анти-ковзання, щоб убезпечити спуск і підйом в дощову і снігову погоду. Поліровані і відшліфовані сходи гарантують надійність, безпеку, міцність і естетичність.

Природний кам’яний матеріал зберігає свої якості протягом багатьох років, що забезпечує необмежений термін служби гранітних сходів. Шляхетний камінь додає будинку неповторний образ завдяки своєму натуральному малюнку і колірній гамі. Світлі і рожеві відтінки в основному використовують в інтер’єрі, а ось темно-червоні і чорні для зовнішніх сходів.

Ми встановлюємо сходи з граніту у Львові і області!