Купити мармур у Львові

У нас ви купите мармур в різних виконаннях у місті Львів. Це і плитка, сляби, також доступні різні вироби. Ціни на мармур можуть значно відрізняться в залежності від країни походження, обробки. Завжди в наявності є різні види мармуру, а ще більше ви підбирете під замовлення. Якщо вам потрібна консультація ми вам допоможемо купити мармур у Львові відповідного розміру. Щодо вартості, наші ціни на мармур вас приємно здивують.

Для виготовлення елементів внутрішньої обробки натуральний мармур – один з кращих матеріалів як в естетичному, так і в функціональному відношенні. Сходинки, плитка, балясини, підвіконня і столешниці вийдуть бездоганними при використанні мармуру всі ці вироби. Мармур довговічний, екологічний, не схильний до утворення цвілі, він володіє унікальною фактурою і аристократичної кольоровою гамою.

У зв’язку з високою унікальністю, складністю видобутку та подальшої обробки, що встановлюється на натуральний мармур ціна помітно відрізняється від вартості інших оздоблювальних матеріалів. Однак якщо ви цінуєте красу і довговічність, то мармур – це ідеальний варіант.

Ми пропонуємо наступні види продукції з натурального мармуру у місті Львів: сляби, плитка, вироби.

Професіоналізм, а також наявність якісних матеріалів і сучасного обладнання дозволяють реалізовувати проекти і забезпечити відмінний результат.

Фотографії наших робіт

Чому варто обрати мармур?

Перш, ніж представити, як буде виглядати внутрішнє оздоблення будинку природним матеріалом, варто ознайомитися з його властивостями:

Естетична привабливість. Саме краса природного матеріалу служить мало не найголовнішою причиною його популярності. Завдяки багатій палітрі відтінків, унікальним узорам і прожилкам цей камінь зразу привертає увагу. Можна використовувати з іншими матеріалами у дизайні.

Міцність. Про те, наскільки сильні та міцні мармурові плити, можна судити по їх кольору. Міцність матеріалу – поняття відносне, оскільки залежить від ступеня кристалізації. Чим вище ступінь кристалізації, тим щільніший і міцніший сляб або плитка з мармуру і менш яскравий колір. Найміцніші – темні і білі кольори.

Довговічність. Плитка і сляби з природного матеріалу може служити століттями, не втрачаючи кольору. Проте, слід пам’ятати, що потрібно витерати пролитий сік, чи інші рідини, особливо на білому камені, інакше може залишитись слід.