Мармурові сходи

Мармурові сходу у будинку підкреслють красу, витонченість і вишуканість всього інтер’єру будинку. Варто відзначити, що сходи з натурального каменю нададуть незабутнього вигляду як інтер’єру так і екстер’єру вашої оселі. Мармурові і гранітні сходи мають високу зносостійкість і міцність.
Бажаєте, щоб ваш будинок уособлював вишуканий стиль і неповторність – тоді встановіть сходи з граніту або мармуру. Адже мармур і граніт – одні з найкрасивіших і благородних природних матеріалів.

Сходи з мармуру й граніту
Гранітні сходи можна використовувати як зовні, так і всередині приміщень. Вони надзвичайно міцні і здатні протистояти зовнішнім впливам. Сходи з граніту не вимагають додаткового догляду та залишаться колишніми в будь-яких кліматичних умовах.

Мармурові сходи в інтер’єрі
Мармурові сходи також міцні і довговічні, але більше підходять для використання всередині приміщень. Крім того, сходи з мармуру потребують спеціального догляду. При обробці спеціальними засобами мармурові сходи прослужать довго і збережуть привабливий вигляд. Купити сходи з натурального каменю Ви можете у нас – ми гарантуємо високу якість всіх робіт.